FMP3WSJT-73-300R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP3WSJT-73-300R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FMP3WSJT-73-300R.pdf
  • Pranešimas
FMP3WSJT-73-300R specifikacijos
Dalies numeris FMP3WSJT-73-300R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2245224 pcs Duomenų lapas FMP3WSJT-73-300R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija FMP Atsparumas 300 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 300 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film