FMP300JR-73-2K2
YageoYageo
FMP300JR-73-2K2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP300JR-73-2K2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 2.2K OHM 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FMP300JR-73-2K2.pdf
  • Pranešimas
FMP300JR-73-2K2 specifikacijos
Dalies numeris FMP300JR-73-2K2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 2.2K OHM 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2238407 pcs Duomenų lapas FMP300JR-73-2K2.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija FMP Atsparumas 2.2 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film