FMP300JB-52-51K
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP300JB-52-51K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FMP300JB-52-51K.pdf
  • Pranešimas
FMP300JB-52-51K specifikacijos
Dalies numeris FMP300JB-52-51K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1632211 pcs Duomenų lapas FMP300JB-52-51K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija FMP Atsparumas 51 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 51 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film