FMP300FTF73-2K26
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP300FTF73-2K26
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP300FTF73-2K26.pdf
  • Pranešimas
FMP300FTF73-2K26 specifikacijos
Dalies numeris FMP300FTF73-2K26 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1516745 pcs Duomenų lapas FMP300FTF73-2K26.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija FMP Atsparumas 2.26 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 2.26 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP300FTF73-2K4
FMP300FTF73-2K4
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 3W 1% AXIAL
Sandelyje: 1718166 pcs
parsisiųsti: FMP300FTF73-2K4.pdf
RFQ
FMP300FTF73-2K32
FMP300FTF73-2K32
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 1564613 pcs
parsisiųsti: FMP300FTF73-2K32.pdf
RFQ
FMP300FTF73-2K2
FMP300FTF73-2K2
parsisiųsti: FMP300FTF73-2K2.pdf
FMP300FTF73-2K
FMP300FTF73-2K