FMP300FRF73-475R
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP300FRF73-475R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP300FRF73-475R.pdf
  • Pranešimas
FMP300FRF73-475R specifikacijos
Dalies numeris FMP300FRF73-475R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1795420 pcs Duomenų lapas FMP300FRF73-475R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija FMP Atsparumas 475 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 475 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film