FMP300FRF73-3R09
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP300FRF73-3R09
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP300FRF73-3R09.pdf
  • Pranešimas
FMP300FRF73-3R09 specifikacijos
Dalies numeris FMP300FRF73-3R09 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1499156 pcs Duomenų lapas FMP300FRF73-3R09.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija FMP Atsparumas 3.09 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 3.09 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP300FRF73-3R01
FMP300FRF73-3R01
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 3W 1% AXIAL
Sandelyje: 1509051 pcs
parsisiųsti: FMP300FRF73-3R01.pdf
RFQ
FMP300FRF73-3R3
FMP300FRF73-3R3
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES 3.3 OHM 3W 1% AXIAL
Sandelyje: 1435852 pcs
parsisiųsti: FMP300FRF73-3R3.pdf
RFQ
FMP300FRF73-3R
FMP300FRF73-3R
apibūdinimas: RES 3 OHM 3W 1% AXIAL