FMP300FRF73-330K
YageoYageo
FMP300FRF73-330K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP300FRF73-330K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 330K OHM 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP300FRF73-330K.pdf
  • Pranešimas
FMP300FRF73-330K specifikacijos
Dalies numeris FMP300FRF73-330K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 330K OHM 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1526439 pcs Duomenų lapas FMP300FRF73-330K.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija FMP Atsparumas 330 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film