FMP300FRF73-10R
YageoYageo
FMP300FRF73-10R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP300FRF73-10R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 10 OHM 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP300FRF73-10R.pdf
  • Pranešimas
FMP300FRF73-10R specifikacijos
Dalies numeris FMP300FRF73-10R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 10 OHM 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1697107 pcs Duomenų lapas FMP300FRF73-10R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija FMP Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP300FRF73-10R5
FMP300FRF73-10R5
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 3W 1% AXIAL
Sandelyje: 1667426 pcs
parsisiųsti: FMP300FRF73-10R5.pdf
RFQ
FMP300FRF73-10K
FMP300FRF73-10K
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES 10K OHM 3W 1% AXIAL
Sandelyje: 1574860 pcs
parsisiųsti: FMP300FRF73-10K.pdf
RFQ
parsisiųsti: FMP300FRF73-110K.pdf
FMP300FRF73-10R7
FMP300FRF73-10R7