FMP300FBF73-2K1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP300FBF73-2K1
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP300FBF73-2K1.pdf
  • Pranešimas
FMP300FBF73-2K1 specifikacijos
Dalies numeris FMP300FBF73-2K1 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1693180 pcs Duomenų lapas FMP300FBF73-2K1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Serija FMP Atsparumas 2.1 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 2.1 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP300FBF73-2K21
FMP300FBF73-2K21
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 3W 1% AXIAL
Sandelyje: 1557812 pcs
parsisiųsti: FMP300FBF73-2K21.pdf
RFQ
FMP300FBF73-294K
FMP300FBF73-294K
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 1635303 pcs
parsisiųsti: FMP300FBF73-294K.pdf
RFQ
FMP300FBF73-2K
FMP300FBF73-2K
parsisiųsti: FMP300FBF73-2K.pdf
FMP300FBF73-2K15
FMP300FBF73-2K15