FMP200JR-52-1R3
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP200JR-52-1R3
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FMP200JR-52-1R3.pdf
  • Pranešimas
FMP200JR-52-1R3 specifikacijos
Dalies numeris FMP200JR-52-1R3 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2341498 pcs Duomenų lapas FMP200JR-52-1R3.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serija FMP Atsparumas 1.3 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 1.3 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP200JR-52-1R2
FMP200JR-52-1R2
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 2W 5% AXIAL
Sandelyje: 2372867 pcs
parsisiųsti: FMP200JR-52-1R2.pdf
RFQ
FMP200JR-52-1K6
FMP200JR-52-1K6
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 3227017 pcs
parsisiųsti: FMP200JR-52-1K6.pdf
RFQ
FMP200JR-52-1R
FMP200JR-52-1R
apibūdinimas: RES 1 OHM 2W 5% AXIAL