FMP200JR-52-15R
YageoYageo
FMP200JR-52-15R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP200JR-52-15R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 15 OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FMP200JR-52-15R.pdf
  • Pranešimas
FMP200JR-52-15R specifikacijos
Dalies numeris FMP200JR-52-15R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 15 OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2037453 pcs Duomenų lapas FMP200JR-52-15R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serija FMP Atsparumas 15 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 15ZTR
FMP200JR5215R
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 15 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film