FMP200JB-52-7R5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP200JB-52-7R5
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FMP200JB-52-7R5.pdf
  • Pranešimas
FMP200JB-52-7R5 specifikacijos
Dalies numeris FMP200JB-52-7R5 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2403929 pcs Duomenų lapas FMP200JB-52-7R5.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serija FMP Atsparumas 7.5 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 7.5 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film