FMP200FRF52-715K
YageoYageo
FMP200FRF52-715K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP200FRF52-715K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 715K OHM 2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP200FRF52-715K.pdf
  • Pranešimas
FMP200FRF52-715K specifikacijos
Dalies numeris FMP200FRF52-715K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 715K OHM 2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1488125 pcs Duomenų lapas FMP200FRF52-715K.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serija FMP Atsparumas 715 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 715KYTR
FMP200FRF52715K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 715 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film