FMP200FRF52-24K9
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP200FRF52-24K9
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP200FRF52-24K9.pdf
  • Pranešimas
FMP200FRF52-24K9 specifikacijos
Dalies numeris FMP200FRF52-24K9 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2259895 pcs Duomenų lapas FMP200FRF52-24K9.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serija FMP Atsparumas 24.9 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 24.9 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP200FRF52-24K3
FMP200FRF52-24K3
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 2W 1% AXIAL
Sandelyje: 2373766 pcs
parsisiųsti: FMP200FRF52-24K3.pdf
RFQ
FMP200FRF52-25K5
FMP200FRF52-25K5
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 2455987 pcs
parsisiųsti: FMP200FRF52-25K5.pdf
RFQ
FMP200FRF52-24K
FMP200FRF52-24K