FMP200FRF52-160R
YageoYageo
FMP200FRF52-160R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP200FRF52-160R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 160 OHM 2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP200FRF52-160R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FMP200FRF52-160R specifikacijos
Dalies numeris FMP200FRF52-160R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 160 OHM 2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1305447 pcs Duomenų lapas FMP200FRF52-160R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serija FMP Atsparumas 160 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 160YCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 160 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film