FMP200FBF52-1R6
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP200FBF52-1R6
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP200FBF52-1R6.pdf
  • Pranešimas
FMP200FBF52-1R6 specifikacijos
Dalies numeris FMP200FBF52-1R6 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 2W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1757903 pcs Duomenų lapas FMP200FBF52-1R6.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serija FMP Atsparumas 1.6 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 1.6 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP200FBF52-1R62
FMP200FBF52-1R62
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 2W 1% AXIAL
Sandelyje: 1758447 pcs
parsisiųsti: FMP200FBF52-1R62.pdf
RFQ
FMP200FBF52-1R8
FMP200FBF52-1R8
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 1915811 pcs
parsisiųsti: FMP200FBF52-1R8.pdf
RFQ
FMP200FBF52-1R43
FMP200FBF52-1R43
parsisiųsti: FMP200FBF52-1R43.pdf
FMP200FBF52-1R69
FMP200FBF52-1R69
parsisiųsti: FMP200FBF52-1R69.pdf
FMP200FBF52-1R65
FMP200FBF52-1R65