FMP100JT-52-240R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP100JT-52-240R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FMP100JT-52-240R.pdf
  • Pranešimas
FMP100JT-52-240R specifikacijos
Dalies numeris FMP100JT-52-240R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2850535 pcs Duomenų lapas FMP100JT-52-240R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FMP Atsparumas 240 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Išsamus aprašymas 240 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film