FMP100JT-52-1R6
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP100JT-52-1R6
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FMP100JT-52-1R6.pdf
  • Pranešimas
FMP100JT-52-1R6 specifikacijos
Dalies numeris FMP100JT-52-1R6 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3478919 pcs Duomenų lapas FMP100JT-52-1R6.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FMP Atsparumas 1.6 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 1.6 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP100JT-52-1R3
FMP100JT-52-1R3
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1W 5% AXIAL
Sandelyje: 3358498 pcs
parsisiųsti: FMP100JT-52-1R3.pdf
RFQ
FMP100JT-52-1R
FMP100JT-52-1R
Gamintojai: Yageo