FMP100JT-52-0R1
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP100JT-52-0R1
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FMP100JT-52-0R1.pdf
  • Pranešimas
FMP100JT-52-0R1 specifikacijos
Dalies numeris FMP100JT-52-0R1 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1631447 pcs Duomenų lapas FMP100JT-52-0R1.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FMP Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Išsamus aprašymas 100 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP100JR-52-91R
FMP100JR-52-91R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES 91 OHM 1W 5% AXIAL
Sandelyje: 5796891 pcs
parsisiųsti: FMP100JR-52-91R.pdf
RFQ
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1W 5% AXIAL
Sandelyje: 4508649 pcs
parsisiųsti: FMP100JR-52-910R.pdf
RFQ
FMP100JT-52-0R12
FMP100JT-52-0R12
parsisiųsti: FMP100JT-52-0R12.pdf
FMP100JT-52-0R16
FMP100JT-52-0R16