FMP100JR-52-3K3
YageoYageo
FMP100JR-52-3K3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP100JR-52-3K3
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 3.3K OHM 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FMP100JR-52-3K3.pdf
  • Pranešimas
FMP100JR-52-3K3 specifikacijos
Dalies numeris FMP100JR-52-3K3 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 3.3K OHM 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3371565 pcs Duomenų lapas FMP100JR-52-3K3.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FMP Atsparumas 3.3 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 3.3KWTR
FMP100JR523K3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.3 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP100JR-52-3R
FMP100JR-52-3R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES 3 OHM 1W 5% AXIAL
Sandelyje: 1796578 pcs
parsisiųsti: FMP100JR-52-3R.pdf
RFQ
FMP100JR-52-3K
FMP100JR-52-3K
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1W 5% AXIAL