FMP100JR-52-330K
YageoYageo
FMP100JR-52-330K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP100JR-52-330K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 330K OHM 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FMP100JR-52-330K.pdf
  • Pranešimas
FMP100JR-52-330K specifikacijos
Dalies numeris FMP100JR-52-330K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 330K OHM 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3167073 pcs Duomenų lapas FMP100JR-52-330K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FMP Atsparumas 330 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 330KWTR
FMP100JR52330K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film