FMP100JR-52-2K4
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP100JR-52-2K4
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FMP100JR-52-2K4.pdf
  • Pranešimas
FMP100JR-52-2K4 specifikacijos
Dalies numeris FMP100JR-52-2K4 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2712479 pcs Duomenų lapas FMP100JR-52-2K4.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FMP Atsparumas 2.4 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Išsamus aprašymas 2.4 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP100JR-52-270R
FMP100JR-52-270R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES 270 OHM 1W 5% AXIAL
Sandelyje: 2875522 pcs
parsisiųsti: FMP100JR-52-270R.pdf
RFQ
FMP100JR-52-27K
FMP100JR-52-27K
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES 27K OHM 1W 5% AXIAL
Sandelyje: 3524685 pcs
parsisiųsti: FMP100JR-52-27K.pdf
RFQ
FMP100JR-52-2K
FMP100JR-52-2K
apibūdinimas: RES MF 1W 5% AXIAL