FMP100FTE52-12K7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP100FTE52-12K7
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP100FTE52-12K7.pdf
  • Pranešimas
FMP100FTE52-12K7 specifikacijos
Dalies numeris FMP100FTE52-12K7 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2372104 pcs Duomenų lapas FMP100FTE52-12K7.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FMP Atsparumas 12.7 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 12.7 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP100FTE52-130R
FMP100FTE52-130R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1W 1% AXIAL
Sandelyje: 2605478 pcs
parsisiųsti: FMP100FTE52-130R.pdf
RFQ
FMP100FTE52-12R1
FMP100FTE52-12R1
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 2485424 pcs
parsisiųsti: FMP100FTE52-12R1.pdf
RFQ
FMP100FTE52-12K
FMP100FTE52-12K