FMP100FRF52-30R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP100FRF52-30R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP100FRF52-30R.pdf
  • Pranešimas
FMP100FRF52-30R specifikacijos
Dalies numeris FMP100FRF52-30R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2320729 pcs Duomenų lapas FMP100FRF52-30R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FMP Atsparumas 30 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 30 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP100FRF52-30K1
FMP100FRF52-30K1
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1W 1% AXIAL
Sandelyje: 2494780 pcs
parsisiųsti: FMP100FRF52-30K1.pdf
RFQ
FMP100FRF52-301R
FMP100FRF52-301R
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 2287122 pcs
parsisiųsti: FMP100FRF52-301R.pdf
RFQ
FMP100FRF52-30R1
FMP100FRF52-30R1