FMP100FRF52-1K27
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP100FRF52-1K27
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP100FRF52-1K27.pdf
  • Pranešimas
FMP100FRF52-1K27 specifikacijos
Dalies numeris FMP100FRF52-1K27 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2355761 pcs Duomenų lapas FMP100FRF52-1K27.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FMP Atsparumas 1.27 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 1.27 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP100FRF52-1K43
FMP100FRF52-1K43
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1W 1% AXIAL
Sandelyje: 2563354 pcs
parsisiųsti: FMP100FRF52-1K43.pdf
RFQ
FMP100FRF52-1K33
FMP100FRF52-1K33
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 2484556 pcs
parsisiųsti: FMP100FRF52-1K33.pdf
RFQ
FMP100FRF52-1K2
FMP100FRF52-1K2