FMP100FBE52-1R3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP100FBE52-1R3
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP100FBE52-1R3.pdf
  • Pranešimas
FMP100FBE52-1R3 specifikacijos
Dalies numeris FMP100FBE52-1R3 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES MF 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1843184 pcs Duomenų lapas FMP100FBE52-1R3.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija FMP Atsparumas 1.3 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 1.3 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP100FBE52-1R27
FMP100FBE52-1R27
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1W 1% AXIAL
Sandelyje: 1803796 pcs
parsisiųsti: FMP100FBE52-1R27.pdf
RFQ
FMP100FBE52-1R21
FMP100FBE52-1R21
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 1673793 pcs
parsisiųsti: FMP100FBE52-1R21.pdf
RFQ
FMP100FBE52-1R37
FMP100FBE52-1R37
parsisiųsti: FMP100FBE52-1R37.pdf
FMP100FBE52-1R15
FMP100FBE52-1R15
parsisiųsti: FMP100FBE52-1R15.pdf
FMP100FBE52-1R33
FMP100FBE52-1R33