FMP-50JB-52-1K2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP-50JB-52-1K2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FMP-50JB-52-1K2.pdf
  • Pranešimas
FMP-50JB-52-1K2 specifikacijos
Dalies numeris FMP-50JB-52-1K2 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 4387322 pcs Duomenų lapas FMP-50JB-52-1K2.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija FMP Atsparumas 1.2 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 1.2 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP-50JB-52-1K
FMP-50JB-52-1K
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1/2W 5% AXIAL