FMP-50FTF52-3R6
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP-50FTF52-3R6
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP-50FTF52-3R6.pdf
  • Pranešimas
FMP-50FTF52-3R6 specifikacijos
Dalies numeris FMP-50FTF52-3R6 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 2474739 pcs Duomenų lapas FMP-50FTF52-3R6.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija FMP Atsparumas 3.6 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 3.6 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP-50FTF52-3R57
FMP-50FTF52-3R57
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Sandelyje: 2455364 pcs
parsisiųsti: FMP-50FTF52-3R57.pdf
RFQ
FMP-50FTF52-3R83
FMP-50FTF52-3R83
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 2470522 pcs
parsisiųsti: FMP-50FTF52-3R83.pdf
RFQ
FMP-50FTF52-3R65
FMP-50FTF52-3R65