FMP-50FTF52-25R5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP-50FTF52-25R5
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP-50FTF52-25R5.pdf
  • Pranešimas
FMP-50FTF52-25R5 specifikacijos
Dalies numeris FMP-50FTF52-25R5 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 4187131 pcs Duomenų lapas FMP-50FTF52-25R5.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija FMP Atsparumas 25.5 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 25.5 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film