FMP-50FTF52-1R18
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP-50FTF52-1R18
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP-50FTF52-1R18.pdf
  • Pranešimas
FMP-50FTF52-1R18 specifikacijos
Dalies numeris FMP-50FTF52-1R18 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 2336557 pcs Duomenų lapas FMP-50FTF52-1R18.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija FMP Atsparumas 1.18 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 1.18 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP-50FTF52-1R07
FMP-50FTF52-1R07
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Sandelyje: 2384424 pcs
parsisiųsti: FMP-50FTF52-1R07.pdf
RFQ
FMP-50FTF52-1R05
FMP-50FTF52-1R05
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 2463687 pcs
parsisiųsti: FMP-50FTF52-1R05.pdf
RFQ
FMP-50FTF52-1R1
FMP-50FTF52-1R1