FMP-50FTF52-13K7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FMP-50FTF52-13K7
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES MF 1/2W 1% AXIAL
Duomenų lapai: FMP-50FTF52-13K7.pdf
  • Pranešimas
FMP-50FTF52-13K7 specifikacijos
Dalies numeris FMP-50FTF52-13K7 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 4418939 pcs Duomenų lapas FMP-50FTF52-13K7.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija FMP Atsparumas 13.7 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 13.7 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FMP-50FTF52-140K
FMP-50FTF52-140K
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RES MF 1/2W 1% AXIAL
Sandelyje: 4061946 pcs
parsisiųsti: FMP-50FTF52-140K.pdf
RFQ
FMP-50FTF52-13K3
FMP-50FTF52-13K3
Gamintojai: Yageo
Sandelyje: 4124226 pcs
parsisiųsti: FMP-50FTF52-13K3.pdf
RFQ