FCR2WSJR-52-360K
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FCR2WSJR-52-360K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FCR2WSJR-52-360K.pdf
  • Pranešimas
FCR2WSJR-52-360K specifikacijos
Dalies numeris FCR2WSJR-52-360K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1724649 pcs Duomenų lapas FCR2WSJR-52-360K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas 0/ -500ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija FCR Atsparumas 360 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 360 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Kompozicija Carbon Film