FCR1WSJT-52-82K
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FCR1WSJT-52-82K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: FCR1WSJT-52-82K.pdf
  • Pranešimas
FCR1WSJT-52-82K specifikacijos
Dalies numeris FCR1WSJT-52-82K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4342500 pcs Duomenų lapas FCR1WSJT-52-82K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -500/ +350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Serija FCR Atsparumas 82 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Išsamus aprašymas 82 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Carbon Film Kompozicija Carbon Film