CS1206KKX7RYBB104
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS1206KKX7RYBB104
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
Duomenų lapai: CS1206KKX7RYBB104.pdf
  • Pranešimas
CS1206KKX7RYBB104 specifikacijos
Dalies numeris CS1206KKX7RYBB104 Gamintojas Yageo
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 808376 pcs Duomenų lapas CS1206KKX7RYBB104.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CS
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.1µF Programos Boardflex Sensitive