CFR2WSJR-73-910R
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CFR2WSJR-73-910R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 5% 2W AXIAL
Duomenų lapai: CFR2WSJR-73-910R.pdf
  • Pranešimas
CFR2WSJR-73-910R specifikacijos
Dalies numeris CFR2WSJR-73-910R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 5% 2W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2090596 pcs Duomenų lapas CFR2WSJR-73-910R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -350/ +350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija CFR Atsparumas 910 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 910 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Kompozicija Carbon Film