CFR-12JB-52-82K
YageoYageo
CFR-12JB-52-82K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CFR-12JB-52-82K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 82K OHM 1/6W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CFR-12JB-52-82K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CFR-12JB-52-82K specifikacijos
Dalies numeris CFR-12JB-52-82K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 82K OHM 1/6W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2963154 pcs Duomenų lapas CFR-12JB-52-82K.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -350/ +500ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Serija CFR Atsparumas 82 kOhms
Galia (vatais) 0.167W, 1/6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 82K CR-1/8W-B 5%
82KE
82KEBK
CFR-12JB 82K
CFR-12JB-5282K
CFR-12JB-82K
CFR12JB5282K
CR-12-B-82K
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 82 kOhms ±5% 0.167W, 1/6W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Kompozicija Carbon Film