CC1812JKNPOCBN331
YageoYageo
CC1812JKNPOCBN331 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CC1812JKNPOCBN331
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 1KV NPO 1812
Duomenų lapai: CC1812JKNPOCBN331.pdf
  • Pranešimas
CC1812JKNPOCBN331 specifikacijos
Dalies numeris CC1812JKNPOCBN331 Gamintojas Yageo
apibūdinimas CAP CER 330PF 1KV NPO 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 236903 pcs Duomenų lapas CC1812JKNPOCBN331.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija CC
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 1812CG331JEBB00
CC1812JKNPOCBN331-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Talpa 330pF