CC1808KKX7RDBB102
YageoYageo
CC1808KKX7RDBB102 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CC1808KKX7RDBB102
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 2KV X7R 1808
Duomenų lapai: 1.CC1808KKX7RDBB102.pdf2.CC1808KKX7RDBB102.pdf
  • Pranešimas
CC1808KKX7RDBB102 specifikacijos
Dalies numeris CC1808KKX7RDBB102 Gamintojas Yageo
apibūdinimas CAP CER 1000PF 2KV X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 434403 pcs Duomenų lapas 1.CC1808KKX7RDBB102.pdf2.CC1808KKX7RDBB102.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.087" (2.20mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija CC
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Kiti vardai 18082R102KFBB0D
CC1808KKX7RDBB102-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Talpa 1000pF