CC1210JKNPOBBN331
YageoYageo
CC1210JKNPOBBN331 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CC1210JKNPOBBN331
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 500V NPO 1210
Duomenų lapai: CC1210JKNPOBBN331.pdf
  • Pranešimas
CC1210JKNPOBBN331 specifikacijos
Dalies numeris CC1210JKNPOBBN331 Gamintojas Yageo
apibūdinimas CAP CER 330PF 500V NPO 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 469249 pcs Duomenų lapas CC1210JKNPOBBN331.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija CC
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 1210CG331JDBB00
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Talpa 330pF