CC1206KKX7RDBB102
YageoYageo
CC1206KKX7RDBB102 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CC1206KKX7RDBB102
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
Duomenų lapai: CC1206KKX7RDBB102.pdf
  • Pranešimas
CC1206KKX7RDBB102 specifikacijos
Dalies numeris CC1206KKX7RDBB102 Gamintojas Yageo
apibūdinimas CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 844763 pcs Duomenų lapas CC1206KKX7RDBB102.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 311-1487-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 1000pF