CC1206JRNPOBBN181
YageoYageo
CC1206JRNPOBBN181 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CC1206JRNPOBBN181
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas CAP CER 180PF 500V NPO 1206
Duomenų lapai: CC1206JRNPOBBN181.pdf
  • Pranešimas
CC1206JRNPOBBN181 specifikacijos
Dalies numeris CC1206JRNPOBBN181 Gamintojas Yageo
apibūdinimas CAP CER 180PF 500V NPO 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1021580 pcs Duomenų lapas CC1206JRNPOBBN181.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 1206CG181JDB200
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 180pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 180pF Programos General Purpose