CC0805JRNPO0BN331
YageoYageo
CC0805JRNPO0BN331 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CC0805JRNPO0BN331
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 100V NPO 0805
Duomenų lapai: 1.CC0805JRNPO0BN331.pdf2.CC0805JRNPO0BN331.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CC0805JRNPO0BN331 specifikacijos
Dalies numeris CC0805JRNPO0BN331 Gamintojas Yageo
apibūdinimas CAP CER 330PF 100V NPO 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1618137 pcs Duomenų lapas 1.CC0805JRNPO0BN331.pdf2.CC0805JRNPO0BN331.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CC
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 311-3287-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Talpa 330pF Programos General Purpose