AT0603DRD079K76L
YageoYageo
AT0603DRD079K76L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT0603DRD079K76L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 9.76KOHM 0.5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: AT0603DRD079K76L.pdf
  • Pranešimas
AT0603DRD079K76L specifikacijos
Dalies numeris AT0603DRD079K76L Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 2389196 pcs Duomenų lapas AT0603DRD079K76L.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija AT Atsparumas 9.76 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 9.76 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film