AT0402DRD0733K2L
YageoYageo
AT0402DRD0733K2L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT0402DRD0733K2L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 33.2KOHM 0.5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: AT0402DRD0733K2L.pdf
  • Pranešimas
AT0402DRD0733K2L specifikacijos
Dalies numeris AT0402DRD0733K2L Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 1747252 pcs Duomenų lapas AT0402DRD0733K2L.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija AT Atsparumas 33.2 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.014" (0.35mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33.2 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film