AR0805FR-072M2L
YageoYageo
AR0805FR-072M2L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AR0805FR-072M2L
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES SMD 2.2M OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: AR0805FR-072M2L.pdf
  • Pranešimas
AR0805FR-072M2L specifikacijos
Dalies numeris AR0805FR-072M2L Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES SMD 2.2M OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 860903 pcs Duomenų lapas AR0805FR-072M2L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija AR Atsparumas 2.2 MOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film