AHP50AJB-75R
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHP50AJB-75R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 75 OHM 5%
Duomenų lapai: AHP50AJB-75R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
252 pcs
  • Pranešimas
AHP50AJB-75R specifikacijos
Dalies numeris AHP50AJB-75R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 75 OHM 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27166 pcs Duomenų lapas AHP50AJB-75R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHP
Atsparumas 75 Ohms Galia (vatais) 50W
Paketas / dėžutė Axial, Box Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Švino stilius Wire Leads
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 75 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound