AHP50AJB-0R2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHP50AJB-0R2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.2 OHM 5
Duomenų lapai: AHP50AJB-0R2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
252 pcs
  • Pranešimas
AHP50AJB-0R2 specifikacijos
Dalies numeris AHP50AJB-0R2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.2 OHM 5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34628 pcs Duomenų lapas AHP50AJB-0R2.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHP
Atsparumas 200 mOhms Galia (vatais) 50W
Paketas / dėžutė Axial, Box Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Švino stilius Wire Leads
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 200 mOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound
Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHP50AJB-0R33
AHP50AJB-0R33
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.33 OHM
Sandelyje: 34484 pcs
parsisiųsti: AHP50AJB-0R33.pdf
RFQ
AHP50AJB-0R18
AHP50AJB-0R18
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.18 OHM
Sandelyje: 27550 pcs
parsisiųsti: AHP50AJB-0R18.pdf
RFQ
AHP50AJB-0R22
AHP50AJB-0R22
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.22 OHM
parsisiųsti: AHP50AJB-0R22.pdf
AHP50AJB-0R24
AHP50AJB-0R24
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.24 OHM
parsisiųsti: AHP50AJB-0R24.pdf
AHP50AJB-0R12
AHP50AJB-0R12
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.12 OHM
parsisiųsti: AHP50AJB-0R12.pdf
AHP50AJB-0R27
AHP50AJB-0R27
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.27 OHM