AHP500JB-91R
YageoYageo
AHP500JB-91R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHP500JB-91R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 91 OHM 5% 5W
Duomenų lapai: AHP500JB-91R.pdf
  • Pranešimas
AHP500JB-91R specifikacijos
Dalies numeris AHP500JB-91R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 91 OHM 5% 5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 117546 pcs Duomenų lapas AHP500JB-91R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Serija AHP
Atsparumas 91 Ohms Galia (vatais) 5W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Švino stilius Wire Leads "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.358" (9.10mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 91 Ohms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor