AHP500JB-4R3
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHP500JB-4R3
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 470 OHM 5
Duomenų lapai: AHP500JB-4R3.pdf
  • Pranešimas
AHP500JB-4R3 specifikacijos
Dalies numeris AHP500JB-4R3 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 470 OHM 5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 105749 pcs Duomenų lapas AHP500JB-4R3.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Serija AHP
Atsparumas 4.3 Ohms Galia (vatais) 5W
Paketas / dėžutė Axial, Box Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Švino stilius Wire Leads
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.358" (9.10mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4.3 Ohms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound