AHP500JB-2R2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHP500JB-2R2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.2 OHM 5
Duomenų lapai: AHP500JB-2R2.pdf
  • Pranešimas
AHP500JB-2R2 specifikacijos
Dalies numeris AHP500JB-2R2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.2 OHM 5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95220 pcs Duomenų lapas AHP500JB-2R2.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Serija AHP
Atsparumas 2.2 Ohms Galia (vatais) 5W
Paketas / dėžutė Axial, Box Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Švino stilius Wire Leads
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.358" (9.10mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.2 Ohms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound
Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHP500JB-270R
AHP500JB-270R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 270 OHM 5
Sandelyje: 98142 pcs
parsisiųsti: AHP500JB-270R.pdf
RFQ
AHP500JB-2R
AHP500JB-2R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2 OHM 5%